Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Powiedziano:
"Stara reguła Internetu głosiła, że wygrywa ten, kto pierwszy się tam znajdzie. My uważamy, że to jest kompletna bzdura.

Nowa reguła brzmi: Pierwsza osoba, która zrobi to we właściwy sposób będzie miała lojalnych klientów."

Karl Peterson, CEO Hotwire w rozmowie z "Fast Company"
 

Outsourcing

Jeśli nie interesuje Cię zwiększanie dochodów Twojej firmy, to outsourcing również nie wyda Ci się interesujący.

Z pewnością jednak nie raz w Twojej firmie pojawił się pomysł zatrudnienia na etat kilku specjalistów. Okazywało się jednak, że jest to zupełnie nieopłacalne z co najmniej dwóch powodów: pierwszym są oczywiście wysokie koszty – zrozumiałe jest, że specjalista wysokiej klasy oczekuje równie wysokiego wynagrodzenia, a i podatki do najniższych nie należą. Drugi powód to praca – nie wiesz, czy taka osoba będzie odpowiednio wykorzystywana przez 8 godzin dziennie. Skoro inwestujesz pieniądze, to oczekujesz zwrotu poniesionej inwestycji.

"Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej."
Henry Ford

Rozwiązaniem dla Ciebie jest outsourcing. Wyobraź sobie, jak wiele korzyści przynosi to nowoczesne rozwiązanie. Przy minimalnych kosztach zyskujesz dostęp do ekspertów w swoich dziedzinach, którzy realizują wyznaczone im cele. Nie spędzają w Twoim biurze więcej czasu, niż jest im potrzebne do omówienia wykonywanego zadania. Po prostu pracują. Ty tylko obserwujesz efekty i zarabiasz więcej.

Czy wiesz już jak ważne jest nawiązanie współpracy z partnerem, któremu zależy na rozwoju Twojego biznesu?

Prawdopodobnie najważniejszym czynnikiem decydującym o sukcesie outsourcingu jest jego wydajność. Dlatego wybór przypadkowej firmy, której głównym celem będzie zysk jej samej jest złym rozwiązaniem. Pamiętaj, że to Ty i Twoja działalność macie być priorytetem dla Twojego zleceniobiorcy. Przypadkowy wybór to pierwszy krok do niepowodzenia. Jeśli ktoś traktuje Ciebie jak klienta, a nie jak partnera to jest to znak, żeby zacząć się zastanawiać nad słusznością wyboru. Wiele firm poszukuje klientów, my szukamy partnerów, czyli właśnie Ciebie.

Nasze działania mają jeden cel. Chcemy powiększyć Twoje dochody. Wiemy jak to zrobić i robimy to, z czego obie strony mają wymierne korzyści. Nie ważne czy jest to aktualizacja witryny, e-mail marketing, redesign logotypu czy projekt katalogu. Każda z tych rzeczy jest podporządkowana Twojemu sukcesowi.

Oczekuj współpracy wysokiej jakości

W sklepie spożywczym nie kupujesz najtańszych produktów, prawda? Cenisz przecież zdrowie swoje i swojej rodziny. Podobnie jest z biznesem. Nie marnujesz pieniędzy na niepotrzebne rzeczy, inwestujesz tylko w to, co jest najlepsze dla Twojej firmy. Outsourcing również jest inwestycją. Zauważasz na pewno, że mimo pewnych wydatków, w dalszej (wcale nieodległej) perspektywie czasu osiągniesz większy dochód, a co za tym idzie większy zysk. Czyli po prostu zarobisz. Dlatego właśnie mówimy o inwestycji. Pieniędzy nie wydajesz, tylko je inwestujesz, aby powróciły do Ciebie zwielokrotnione.

Jest to możliwe jeśli współpracujesz z partnerem, który posiada wyspecjalizowane kadry oraz zna się na swojej pracy. Twój partner musi wiedzieć czego potrzebuje Twój biznes, aby sukces był pełniejszy. Odpowiedni dobór metod i środków oraz unikalna wiedza zapewnią Ci prawdziwe korzyści. Wysoka jakość to nie tylko komfort, pewność i wygoda współpracy, ale także przekonanie o rosnących możliwościach Twojego biznesu.

Prace powierzone firmie Respect były wykonane terminowo i z dużym zaangażowaniem. Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem i elastycznością w trakcie realizacji zadań. Efekt końcowy spełnia nasze wymagania i oczekiwania."
wiceprezes zarządu Aleksander Jarmołkowicz, Sprint Sp. z o.o.

Świadomość sukcesu

Jesteśmy pewni i świadomi skuteczności stosowanych metod i rozwiązań, ponieważ do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny i jednostkowy. Nie mamy gotowych recept na każdą sytuację, sam wiesz, że to niemożliwe. Podejmując współpracę wykonamy odpowiedni audyt i wyciągniemy z niego wnioski, które pozwolą zaplanować kolejne działania. Ważne jest to, że Twój problem (np. niedostateczne zyski z Internetu), z wielkim prawdopodobieństwem da się rozwiązać, a my znajdziemy na to sposób. Następnie przedstawimy Ci nasze pomysły i argumenty, wdrożymy ustalone wspólnie rozwiązania i razem będziemy cieszyć się z sukcesu.

Wielowymiarowe korzyści i szereg wartości

Realizując Twoje strategiczne cele i główne założenia dostosowujemy się elastycznie do zmiennej sytuacji na rynku i w Twojej firmie. Zaletą współpracy z zewnętrznym partnerem jest możliwość korzystania z jego pomocy wtedy, gdy jest konieczna, przydatna i może podnieść dochody.

Jeśli wartości operacyjne, ekonomiczne i strategiczne nie są dla Ciebie bez znaczenia z pewnością docenisz zalety współpracy z nami. Pozwolimy Ci skupić się na kluczowych zagadnieniach Twojego biznesu, wykonując część zdań specjalistycznych. To pozwoli Ci oszczędzić czas i pieniądze oraz skierować Twoich pracowników do zadań, do których ich zatrudniłeś. Wszelkie sprawy związane z promocją i Internetem zlecisz nam, dzięki temu więcej zarobisz oraz skupisz się na głównych zadaniach Twojej firmy oczekując od nas efektów w powierzonej przestrzeni.

Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się, w czym możemy Ci pomóc. Konsultacje są zupełnie bezpłatne i niezobowiązujące.

Co możemy dla Ciebie zrobić:
  • zapewnić studio graficzne
  • zapewnić obsługę witryny www
  • dbać o e-mail marketing
  • szkolić pracowników
  • reklamować Twoje produkty

2007 © Agencja Interaktywna Respect