Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Czy wiesz już że:
E-mail marketing jest główną formą marketingu interaktywnego. Ponad 80% wszystkich działań skupia się do wysyłania wiadomości e-mail.
Wykres e-mail Marketing
Czy dostrzegasz już, jak wiele możliwości oferuje własna baza adresowa?
 

Agencja Interaktywna Respect

Jesteśmy niezależną agencją interaktywną świadczącą usługi dla biznesu. Skutecznie wykorzystujemy szanse stwarzane przez nowe media oraz technologie.

Nasze usługi nastawione są na szybki zwrot Twojej inwestycji. Dbamy by nasze działania przyniosły Ci możliwie wysokie zyski.

Każde z naszych zleceń opracowywane jest przez zespół specjalistów, wśród których są informatycy, graficy oraz eksperci z dziedziny marketingu i e-biznesu. Dzięki temu nasze projekty są skuteczne i przynoszą zakładane (i oczekiwane) korzyści.

Stawiamy na politykę otwartego dialogu oraz partnerską współpracę z naszymi klientami. Wspólnie przecież dążymy do jednego, razem ustalonego celu. Naszą podstawową zasadą jest partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność. Wiemy, że sukces można osiągnąć tylko dzięki partnerskim relacjom i doskonałemu rozumieniu wzajemnych potrzeb.

Zobacz także:
Liderów naszej firmy
Projekty społeczne

"W codziennej pracy stawiamy na profesjonalizm i poszukiwanie wartościowych partnerów biznesowych. Dlatego z wielką przyjemnością polecamy usługi Agencji Interaktywnej Respect, firmy specjalistycznej, ale bardzo otwartej na klienta, która jest godnym zaufania i polecenia partnerem." prezes zarządu Michał Luty, Planeta Mody Sp. z o.o.

2007 © Agencja Interaktywna Respect