Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Powiedziano:
"Spójrzmy prawdzie w oczy. Z faktu, że większość internetowych witryn ma ogólnoopisowe nazwy wcale nie wynika, że taka jest najlepsza strategia dla cyberfirmy. Dowodzi to jedynie, że ich właściciele ulegają presji tłumu"

Al Ries, Laura Ries "Triumf i klęska dot.comów. 11 niezmiennych praw budowania internetowej marki"
 

Zwiększamy użyteczność WGiGP

Wysoka jakość oraz elastyczność naszych rozwiązań, została doceniona przez Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Celem współpracy było wykonanie nowego serwisu informacyjnego WGiGP, który poprawi wizerunek wydziału w Internecie, jak również stanie się narzędziem marketingowym pozwalającym na wykorzystanie potencjału nowego kanału komunikacji ze studentami oraz kadrą pracowniczą.

"Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić innym firmę Respect, jako solidnego, profesjonalnego, gwarantującego wysoką jakość, solidność i terminowość wykonawcę serwisów informacyjnych" prodziekan dr inż. Radosław Wiśniewski, UWM Strona główna Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej

Większa dostępność i użyteczność serwisu zapewniła dostęp do informacji dla osób niepełnosprawnych, a dzięki dobrze zaplanowanej strukturze szkieletowej korzystanie z serwisu stało się również możliwe na mniej popularnych systemach operacyjnych, przeglądarkach internetowych oraz urządzeniach mobilnych, takich jak np. telefony komórkowe.

Strona WGiGP w przeglądarce Opera Mini

Agencja Interaktywna Respect posiada duże doświadczenie w projektowaniu systemów internetowych. Dzięki połączeniu fachowej wiedzy z dostępną techniką, zapewnia rozwiązania najwyższej jakości.

W przeciągu trzech tygodni, stworzyliśmy model współpracy, który pozwolił na sprawną realizację zadań poszczególnych podmiotów zaangażowanych w projekt. Wspólnie zaprojektowaliśmy strukturę serwisu, modele dedykowanych aplikacji internetowych do obsługi prac dyplomowych oraz wdrożyliśmy system do zarządzania społecznością studentów zarejestrowanych w serwisie. Cała witryna została oparta o zaawansowany system CMS ściśle przestrzegający zasad skutecznego pozycjonowania treści w wyszukiwarkach, który uczynił informacje z serwisu łatwiejszymi do odszukania.

"Nowy serwis [...] oferuje szerokie możliwości kontroli oraz analizy odwiedzin użytkowników, stając się ważnym dla Wydziału Geodezji i Gospodarki przestrzennej narzędziem marketingowym" prodziekan dr inż. Radosław Wiśniewski, UWM

Dodano 23 marca 2006 r.


"Rektor UWM ocenił strony internetowe poszczególnych Wydziałów w skali od 1 do 5. Strona, którą wspólnie stworzyliśmy otrzymała ocenę 5+. Są Państwo współtwórcą tego sukcesu. Gratuluję." prodziekan dr inż. Radosław Wiśniewski, UWM

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Nasi klienci wiedzą, że zawsze mogą liczyć terminowość oraz wysoką jakość usług, przekładających się na świadomość ich sukcesu. Realizowana przez naszą firmę polityka otwartego dialogu powoduje, że każdego dnia o jakości naszych rozwiązań przekonuje się coraz większa liczba klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

2007 © Agencja Interaktywna Respect