Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Czy wiesz już że:
E-mail marketing jest główną formą marketingu interaktywnego. Ponad 80% wszystkich działań skupia się do wysyłania wiadomości e-mail.
Wykres e-mail Marketing
Czy dostrzegasz już, jak wiele możliwości oferuje własna baza adresowa?
 

vet4vet

Istotą sukcesu w nawiązywaniu współpracy na rynkach wschodzących jest otwartość i znajomość ich kultury, mentalności i języków. Vet4Vet kreuje handlowe możliwości w zakresie współpracy i rozwoju firm rozwijających działalność na rynkach wschodzących i zajmujących się praktyką weterynaryjną.

"Decyzja o współpracy z firmą Respect nie była przypadkowa, ale podyktowana dokładnym rozpoznaniem naszych potrzeb oraz analizą rynku." Marek Wojtacki, właściciel przedsiębiorstwa

Po skonsultowaniu opracowanej struktury serwisu z klientem przystąpiono do prac projektowych. Głównym założeniem realizacyjnym była maksymalna przejrzystość serwisu oraz wysoka szybkość wczytywania się poszczególnych podstron. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań uzyskano również wysoką jakość merytoryczną, spójność oraz poprawność technologicznej i graficznej strony serwisu.

"Doświadczenie agencji, profesjonalizm przygotowanej oferty, kreatywność oraz wysoka jakość - zarówno pod względem technologicznym, jak i kreatywnym, pozwoliło nam na osiągniecie postawionych sobie celów." Marek Wojtacki, właściciel przedsiębiorstwa

Uruchomienie serwisu przebiegło w trzech etapach. W pierwszym etapie skonsultowano z firmą Vet4Vet oczekiwania względem nowego serwisu internetowego oraz zaproponowano najlepsze rozwiązania do ich realizacji. Jako punkt oparcia obrano prostotę użytkowania systemu zarządzania treścią - ze względu na wyrażenie chęci samodzielnego zarządzania serwisem przez klienta po zakończeniu realizacji. W tym celu, do jego dyspozycji oddano pełny edytor wizualny, przy pomocy którego w prosty i intuicyjny sposób można dodawać nowe informacje do serwisu bez konieczności zagłębiania się w tajniki programowania.

Vet4Vet

Po akceptacji przedstawionych projektów dokonano wdrożenia serwisu w oparciu o sprawdzony system CMS umożliwiający modyfikację istniejących treści oraz dodawanie nowych informacji. Testy jakościowe, w których dokonano weryfikacji struktury serwisu oraz zawartych w nim treści, zakończyły drugi etap naszej pracy.

W trzecim etapie dokonano szkolenia osób odpowiedzialnych za zarządzanie gotowym serwisem internetowym. Krok po kroku ukazano w jaki sposób poprawnie posługiwać się edytorem wizualnym oraz jak dodawać nową zawartość do witryny.

"Wysoki poziom obsługi klienta i fachowe doradztwo techniczne sprawiło iż współpraca z firmą Respect była dużą przyjemnością. Kwalifikacje oraz postawa osób biorących udział w powstawaniu projektu przyniosły rzeczywiste i bardzo dobre rezultaty." Marek Wojtacki, właściciel przedsiębiorstwa

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Nasi klienci wiedzą, że zawsze mogą liczyć terminowość oraz wysoką jakość usług, przekładających się na świadomość ich sukcesu. Realizowana przez naszą firmę polityka otwartego dialogu powoduje, że każdego dnia o jakości naszych rozwiązań przekonuje się coraz większa liczba klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

2007 © Agencja Interaktywna Respect