Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Czy wiesz już że:
E-mail marketing jest główną formą marketingu interaktywnego. Ponad 80% wszystkich działań skupia się do wysyłania wiadomości e-mail.
Wykres e-mail Marketing
Czy dostrzegasz już, jak wiele możliwości oferuje własna baza adresowa?
 

Serwis internetowy marki Ups!

Agencja Interaktywna Respect wykonała i wdrożyła nowy serwis internetowy dla Ups!, dynamicznie rozwijającej się marki na rynku odzieżowym, obejmującej swym zasięgiem ponad 85 sklepów w całej Polsce.

Realizacja serwisu internetowego, który połączył elementy serwisu wizerunkowego z serwisem społecznościowym była wymagającym wyzwaniem. Nowy serwis poza odświeżoną formą graficzna oferuje bardzo szerokie możliwości kontroli oraz analizy odwiedzin użytkowników, stając sie niezastąpionym i bardzo zaawansowanym narzędziem marketingowym.

Serwis ups.sklep.pl

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu CMS możliwe stało się utworzenie serwisu, który poprzez realizację wielu powiązanych zadań pozwala nie tylko na lepsze poznanie klienta, ale również na zaoferowanie usług lepiej dopasowanych do jego oczekiwań.

"W codziennej pracy stawiamy na profesjonalizm i poszukiwanie wartościowych partnerów biznesowych. Dlatego z wielką przyjemnością polecamy usługi Agencji Interaktywnej Respect, firmy specjalistycznej ale bardzo otwartej na klienta, która jest godnym zaufania i polecenia partnerem." prezes zarządu Michał Luty, Planeta Mody Sp. z o.o.

Wbudowany system rejestracji użytkowników, możliwość publikowania formularzy badawczych z analizą wyników, statystyki zachowań użytkowników oraz zastosowanie narzędzi do marketingu wirusowego, pozwoliło na zbudowanie społeczności, która stale powraca i chętnie uczestniczy w życiu marki, tym samym zwiększając obroty firmy.

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Nasi klienci wiedzą, że zawsze mogą liczyć terminowość oraz wysoką jakość usług, przekładających się na świadomość ich sukcesu. Realizowana przez naszą firmę polityka otwartego dialogu powoduje, że każdego dnia o jakości naszych rozwiązań przekonuje się coraz większa liczba klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

2007 © Agencja Interaktywna Respect