Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Powiedziano:
"Spójrzmy prawdzie w oczy. Z faktu, że większość internetowych witryn ma ogólnoopisowe nazwy wcale nie wynika, że taka jest najlepsza strategia dla cyberfirmy. Dowodzi to jedynie, że ich właściciele ulegają presji tłumu"

Al Ries, Laura Ries "Triumf i klęska dot.comów. 11 niezmiennych praw budowania internetowej marki"
 

Fitness Club Sylwetka

Agencja Interaktywna Respect została zaproszona do wykonania serwisu internetowego dla największej prywatnej realizacji obiektu rekreacyjno sportowego na terenie województwa warmińsko–mazurskiego, umożliwiając łatwy dostęp do informacji o klubie.

Wysoka jakość naszych usług kolejny raz została doceniona, co zadecydowało o wyborze Respect spośród innych agencji obecnych na rynku.

"Projekty wykonywane przez Respect, charakteryzują się wysoką estetyką, profesjonalnym poziomem wykonania, oraz intuicyjnością, co w połączeniu z dużym doświadczeniem Agencji oraz sprawdzonymi rozwiązaniami informatycznymi, zapewniły sukces poniesionej przez naszą firmę inwestycji." dyrektor Joanna Kogowska, FC Sylwetka

Przy dużym zaangażowaniu wszystkich osób biorących udział przy realizacji zlecenia sprawnie ukończyliśmy realizację projektu internetowego, który wyposażony został m.in. w internetowy system rezerwacji zajęć oraz bezpośrednie kanały komunikacji z klientem.

Strona główna FCS

Od momentu nawiązania współpracy, począwszy od wdrożenia profesjonalnego systemu CMS, aż do napisania dedykowanych rozwiązań informatycznych, cały projekt został zrealizowany w niecałe 4 tygodnie.

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Nasi klienci wiedzą, że zawsze mogą liczyć terminowość oraz wysoką jakość usług, przekładających się na świadomość ich sukcesu. Realizowana przez naszą firmę polityka otwartego dialogu powoduje, że każdego dnia o jakości naszych rozwiązań przekonuje się coraz większa liczba klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

2007 © Agencja Interaktywna Respect