Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Czy wiesz już że:
Ocena skuteczności przedsięwzięcia to klucz do strategicznego planowania. Bez kontrolowania aktualnej sytuacji oraz rozpoznania wszystkich wad i zalet obecnych rozwiązań, nie ma co myśleć o zwiększeniu ich skuteczności.

Przeczytaj w jaki sposób możesz zwiększyć dochody ze swojej witryny internetowej.
 
warning: Creating default object from empty value in /home/mczopek/r3spect.pl/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1389.

Tworzenie stron internetowych

vet4vet

Istotą sukcesu w nawiązywaniu współpracy na rynkach wschodzących jest otwartość i znajomość ich kultury, mentalności i języków. Vet4Vet kreuje handlowe możliwości w zakresie współpracy i rozwoju firm rozwijających działalność na rynkach wschodzących i zajmujących się praktyką weterynaryjną.

Zwiększamy użyteczność WGiGP

Wysoka jakość oraz elastyczność naszych rozwiązań, została doceniona przez Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Celem współpracy było wykonanie nowego serwisu informacyjnego WGiGP, który poprawi wizerunek wydziału w Internecie, jak również stanie się narzędziem marketingowym pozwalającym na wykorzystanie potencjału nowego kanału komunikacji ze studentami oraz kadrą pracowniczą.

Fitness Club Sylwetka

Agencja Interaktywna Respect została zaproszona do wykonania serwisu internetowego dla największej prywatnej realizacji obiektu rekreacyjno sportowego na terenie województwa warmińsko–mazurskiego, umożliwiając łatwy dostęp do informacji o klubie.

Wysoka jakość naszych usług kolejny raz została doceniona, co zadecydowało o wyborze Respect spośród innych agencji obecnych na rynku.

Serwis internetowy marki Ups!

Agencja Interaktywna Respect wykonała i wdrożyła nowy serwis internetowy dla Ups!, dynamicznie rozwijającej się marki na rynku odzieżowym, obejmującej swym zasięgiem ponad 85 sklepów w całej Polsce.


2007 © Agencja Interaktywna Respect Subskrybuj zawartość