Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Czy wiesz już że:
E-mail marketing jest główną formą marketingu interaktywnego. Ponad 80% wszystkich działań skupia się do wysyłania wiadomości e-mail.
Wykres e-mail Marketing
Czy dostrzegasz już, jak wiele możliwości oferuje własna baza adresowa?
 

Polcon 2007

Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Polcon jest cyklicznym wydarzeniem, co roku organizowanym w innym mieście. To ogromne święto fanów szeroko pojmowanej fantastyki i kultury popularnej.

Polcon 2007 odbywa się w Warszawie i wszystko wskazuje na to, że będzie wyjątkowym wydarzeniem. Ponad 2000 osób spotka się w Centrum Konferencyjnym Hotelu Gromada w Warszawie. Podczas czterech dni odbędą się setki wykładów i prelekcji, spotkań z najbardziej znanymi pisarzami z Polski, będą także goście z zagranicy. Dodatkowo odbędą się Targi Popkultury, turnieje w gry strategiczne, wystawy prac artystycznych oraz wiele innych rozrywek.

Przedsięwzięcie organizowane jest przez blisko sto osób, wszyscy pracują za darmo. Co więcej płacą za udział w imprezie tak jak reszta uczestników. Zwykle są to działacze organizacji non-profit i fani nie związani z żadnymi stowarzyszeniami.

Widząc takie zaangażowanie także naszej Agencji Interaktywnej udzielił się zapał miłośników fantastyki, tym bardziej, że jednym z organizatorów jest pracownik Respect.

Od lat działam jako aktywny fan pomagając przy organizacji imprez tego typu. Polcon 2007 to zdecydowanie największa z imprez organizowanych przez stowarzyszenie non-profit w jakiej mam przyjemność pomagać. Przygotowywanie listów, treści oraz szukanie hojnych sponsorów to wielka odpowiedzialność, ale także ogromna satysfakcja. Tym bardziej, że w pracy bardzo przychylnie patrzy się na aktywność pozazawodową pracowników.
Maciek Dzierżek, Respect

Wsparcia przy realizacji konwentu udzieliły również inne znane firmy, wśród których znajdują się m.in:

Sponsorzy

Sam Polcon to nie wszystko. Dwa miesiące przed imprezą odbędzie się dwudniowa zabawa w warszawskim studenckim klubie Proxima, którą nazwano PrePolconem. Tam także odbędą się turnieje oraz spotkania z autorami. Kto wie, może któryś z nich na samym Polconie zostanie uhonorowany Nagrodą im. Janusza A. Zajdla - najbardziej prestiżowym wyróżnieniem, jakie może w Polsce otrzymać pisarz literatury fantastycznej.


2007 © Agencja Interaktywna Respect