Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Czy wiesz już że:
Ocena skuteczności przedsięwzięcia to klucz do strategicznego planowania. Bez kontrolowania aktualnej sytuacji oraz rozpoznania wszystkich wad i zalet obecnych rozwiązań, nie ma co myśleć o zwiększeniu ich skuteczności.

Przeczytaj w jaki sposób możesz zwiększyć dochody ze swojej witryny internetowej.
 

Around The World Project 2007

Czujemy sie zaszczyceni tym, że Agencja Interaktywna Respect mogła stać się częścią projektu ATWP 2007 - samotnego rejsu dookoła świata kapitana Tomasza Cichockiego. Pracujemy i rozwijamy się w społeczeństwie, któremu pomagamy realizować potrzeby jeśli tylko mamy taką możliwość.

Urodzony w 1957 roku Olsztynianin, związany jest z morzem od ponad 30 lat. Wielokrotnie opływał Morze Śródziemne, Bałtyckie i Atlantyk. Na przełomie 2005 i 2006 roku dwukrotnie pokonał samotnie Ocean Atlantycki przepływając łącznie dystans 13 tys. mil morskich. Takiego wyczynu w jednym sezonie dokonały zaledwie cztery osoby z Europy.

Jego kolejnym przedsięwzięciem jest samotny rejs dookoła świata, planowany na przełomie 2007/2008 roku. Celem przedsięwzięcia jest jednoosobowy rejs dookoła kuli ziemskiej bez zawijania do portów.

Specjalnie dla potrzeb projektu został wykonany dwujęzyczny serwis internetowy, na którym użytkownicy mogą zapoznać się z informacjami dotyczącymi wyprawy oraz przygotowań. Podczas rejsu w serwisie pojawią się bieżące wydarzenia z rejsu przekazywane za pomocą systemu satelitarnego.

Around The World Project 2007 to bardzo śmiałe przedsięwzięcie w którego realizację zaangażował się bezpośrednio właściciel Agencji Interaktywnej Respect.

"Pan Tomasz to niesamowity człowiek, który porywa swoją pasją. Nie musiał mnie długo przekonywać do udziału w projekcie. Z ogromną przyjemnością pomagamy Panu Tomaszowi w realizacji jego marzenia. To bardzo wiele móc patrzyć jak czyjeś marzenia się spełniają..." powiedział Mariusz Czopek, Respect

W realizację przedsięwzięcia zaangażowane są również inne znane i cenione firmy oraz instytucje, wśród których są:

Sponsorzy

2007 © Agencja Interaktywna Respect