Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Czy wiesz już że:
E-mail marketing jest główną formą marketingu interaktywnego. Ponad 80% wszystkich działań skupia się do wysyłania wiadomości e-mail.
Wykres e-mail Marketing
Czy dostrzegasz już, jak wiele możliwości oferuje własna baza adresowa?
 

Around The World Project 2007

Czujemy sie zaszczyceni tym, że Agencja Interaktywna Respect mogła stać się częścią projektu ATWP 2007 - samotnego rejsu dookoła świata kapitana Tomasza Cichockiego. Pracujemy i rozwijamy się w społeczeństwie, któremu pomagamy realizować potrzeby jeśli tylko mamy taką możliwość.

Urodzony w 1957 roku Olsztynianin, związany jest z morzem od ponad 30 lat. Wielokrotnie opływał Morze Śródziemne, Bałtyckie i Atlantyk. Na przełomie 2005 i 2006 roku dwukrotnie pokonał samotnie Ocean Atlantycki przepływając łącznie dystans 13 tys. mil morskich. Takiego wyczynu w jednym sezonie dokonały zaledwie cztery osoby z Europy.

Jego kolejnym przedsięwzięciem jest samotny rejs dookoła świata, planowany na przełomie 2007/2008 roku. Celem przedsięwzięcia jest jednoosobowy rejs dookoła kuli ziemskiej bez zawijania do portów.

Specjalnie dla potrzeb projektu został wykonany dwujęzyczny serwis internetowy, na którym użytkownicy mogą zapoznać się z informacjami dotyczącymi wyprawy oraz przygotowań. Podczas rejsu w serwisie pojawią się bieżące wydarzenia z rejsu przekazywane za pomocą systemu satelitarnego.

Around The World Project 2007 to bardzo śmiałe przedsięwzięcie w którego realizację zaangażował się bezpośrednio właściciel Agencji Interaktywnej Respect.

"Pan Tomasz to niesamowity człowiek, który porywa swoją pasją. Nie musiał mnie długo przekonywać do udziału w projekcie. Z ogromną przyjemnością pomagamy Panu Tomaszowi w realizacji jego marzenia. To bardzo wiele móc patrzyć jak czyjeś marzenia się spełniają..." powiedział Mariusz Czopek, Respect

W realizację przedsięwzięcia zaangażowane są również inne znane i cenione firmy oraz instytucje, wśród których są:

Sponsorzy

2007 © Agencja Interaktywna Respect