Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Czy wiesz już że:
Ocena skuteczności przedsięwzięcia to klucz do strategicznego planowania. Bez kontrolowania aktualnej sytuacji oraz rozpoznania wszystkich wad i zalet obecnych rozwiązań, nie ma co myśleć o zwiększeniu ich skuteczności.

Przeczytaj w jaki sposób możesz zwiększyć dochody ze swojej witryny internetowej.
 

Automatyczne wsparcie programu Pixel

W ramach serwisu Edytora Graficznego Pixel uruchomiliśmy automatyczne wsparcie dla użytkowników. Każdy może porozmawiać na Gadu-Gadu z... robotem, który udziela wielu informacji na temat programu. Gdy czegoś nie wie łączy się z operatorem. Ale nasz automatyczny konsultant umie coraz więcej - jest oparty na nowoczesnej technologii operującej językiem naturalnym, która umożliwia poszerzanie jego horyzontów. Wraz z rozwijającą się bazą wiedzy będzie radził sobie coraz lepiej w rozmowach z użytkownikami.

Pomysł przypadł do gustu zainteresowanym Pixelem użytkownikom, którzy chętnie korzystają z tego kanału komunikacji. Nasz automatyczny konsultant niestrudzenie odpowiada na różnorodne pytania, a pomysłowość wielu osób przy "zamęczaniu" powtarzającymi się pytaniami nie zna granic. Całe szczęście, że to tylko automat i radzi sobie z tym doskonale.


2007 © Agencja Interaktywna Respect