Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Powiedziano:
"Stara reguła Internetu głosiła, że wygrywa ten, kto pierwszy się tam znajdzie. My uważamy, że to jest kompletna bzdura.

Nowa reguła brzmi: Pierwsza osoba, która zrobi to we właściwy sposób będzie miała lojalnych klientów."

Karl Peterson, CEO Hotwire w rozmowie z "Fast Company"
 

Reklama

Znane przysłowie mówi, że reklama jest dźwignią handlu i każdy kto miał styczność z biznesem może to potwierdzić. Jedna udana kampania może przynieść firmie dochód, o jakim wcześniej nikt nie myślał. Sprzedaż może być tak duża, że zabraknie Ci towaru, który mógłbyś sprzedawać!

Dobra reklama musi być skuteczna. Musi przynieść Ci prawdziwy dochód, nie tylko wystarczający na pokrycie kosztów kampanii. Oczekuj przede wszystkim realnych pieniędzy. Dobra reklama oprócz zysków buduje także świadomość Twojej marki wśród klientów.

Rozpoczynając z nami współpracę zyskujesz dostęp do profesjonalnego studia graficznego oraz do specjalistów od marketingu, którzy wiedzą jak skonstruować reklamy, by były skuteczne.

Podstawą jest jednak dobra forma reklamy, taka, która będzie najskuteczniejsza w Twoim biznesie. Nie wszędzie przecież sprawdzą sie ulotki rozdawane na popularnej ulicy, tak jak nie każdy potrzebuje sklepu internetowego, e-mail marketingu czy wielkich billboardów w największych miastach.

Skontaktuj się z nami aby wspólnie ustalić najlepszy rodzaj reklamy, dopasowany do Twojego biznesu i obranej strategii.


2007 © Agencja Interaktywna Respect