Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Powiedziano:
"Stara reguła Internetu głosiła, że wygrywa ten, kto pierwszy się tam znajdzie. My uważamy, że to jest kompletna bzdura.

Nowa reguła brzmi: Pierwsza osoba, która zrobi to we właściwy sposób będzie miała lojalnych klientów."

Karl Peterson, CEO Hotwire w rozmowie z "Fast Company"
 

Realizacja zleceń graficznych

Sprint Sp. z o.o. jest wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych w kraju działającym od 1988 roku. Firma z ogromnym doświadczeniem, stawiająca na jakość oraz współpracę z wartościowymi partnerami. Miło jest nam zakomunikować o podjętej współpracy z naszą firmą, która została doceniona za wysoki poziom współpracy oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

"Firma Respect współpracowała w 2006 r. z firmą Sprint Sp. z o.o. w zakresie prac graficznych. Prace powierzone firmie Respect były wykonane terminowo i z dużym zaangażowaniem. Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem i elastycznością w trakcie realizacji zadań. Efekt końcowy spełnia nasze wymagania i oczekiwania. Polecamy firmę Respect jako rzetelnego i godnego zaufania partenra." wiceprezes zarządu Aleksander Jarmołkowicz, Sprint Sp. Z o.o.

Zobacz list referencyjny w formacie PDF. [109 KB]

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Nasi klienci wiedzą, że zawsze mogą liczyć terminowość oraz wysoką jakość usług, przekładających się na świadomość ich sukcesu. Realizowana przez naszą firmę polityka otwartego dialogu powoduje, że każdego dnia o jakości naszych rozwiązań przekonuje się coraz większa liczba klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

2007 © Agencja Interaktywna Respect