Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Powiedziano:
"Stara reguła Internetu głosiła, że wygrywa ten, kto pierwszy się tam znajdzie. My uważamy, że to jest kompletna bzdura.

Nowa reguła brzmi: Pierwsza osoba, która zrobi to we właściwy sposób będzie miała lojalnych klientów."

Karl Peterson, CEO Hotwire w rozmowie z "Fast Company"
 

Studio graficzne

Czy zdarza Ci się zlecać przygotowywanie ulotek, zdjęć czy reklam? Potrzebujesz bannerów, oprawy graficznej do strony WWW? A może w Twoich sklepach brakuje interesujących plakatów?

Podejmując współpracę zapewniasz sobie dostęp do profesjonalnego studia graficznego oraz specjalistów od designu. Nie będziesz musiał zaprzątać głowy swoim pracownikom, choćby ich zadaniem było tylko wyszukanie zleceniobiorców spoza Twojej firmy.

Stała współpraca z jedną firmą, na partnerskich zasadach, to znaczna poprawa wydajności – po wykonaniu wspólnie kilku prac rozumiemy się jeszcze lepiej. Znamy dokładnie Twoje oczekiwania i branżę, w której zarabiasz, a dzięki temu oszczędzasz czas potrzebny na wprowadzenie w projekt.

Nie bez znaczenia pozostaje także cena. Współpracując stale z drukarniami oraz mediami mamy niższe ceny niż jakikolwiek jednorazowy klient. A niższa cena dla nas to także niższa cena dla Ciebie.

Partnerskie relacje w biznesie to dla nas podstawa, tak samo jak Twoje zyski i korzyści ze współpracy. Skontaktuj się z nami i sprawdź, w czym może Ci pomóc nasze studio graficzne.


2007 © Agencja Interaktywna Respect