Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Powiedziano:
"Spójrzmy prawdzie w oczy. Z faktu, że większość internetowych witryn ma ogólnoopisowe nazwy wcale nie wynika, że taka jest najlepsza strategia dla cyberfirmy. Dowodzi to jedynie, że ich właściciele ulegają presji tłumu"

Al Ries, Laura Ries "Triumf i klęska dot.comów. 11 niezmiennych praw budowania internetowej marki"
 

Studio graficzne

Czy zdarza Ci się zlecać przygotowywanie ulotek, zdjęć czy reklam? Potrzebujesz bannerów, oprawy graficznej do strony WWW? A może w Twoich sklepach brakuje interesujących plakatów?

Podejmując współpracę zapewniasz sobie dostęp do profesjonalnego studia graficznego oraz specjalistów od designu. Nie będziesz musiał zaprzątać głowy swoim pracownikom, choćby ich zadaniem było tylko wyszukanie zleceniobiorców spoza Twojej firmy.

Stała współpraca z jedną firmą, na partnerskich zasadach, to znaczna poprawa wydajności – po wykonaniu wspólnie kilku prac rozumiemy się jeszcze lepiej. Znamy dokładnie Twoje oczekiwania i branżę, w której zarabiasz, a dzięki temu oszczędzasz czas potrzebny na wprowadzenie w projekt.

Nie bez znaczenia pozostaje także cena. Współpracując stale z drukarniami oraz mediami mamy niższe ceny niż jakikolwiek jednorazowy klient. A niższa cena dla nas to także niższa cena dla Ciebie.

Partnerskie relacje w biznesie to dla nas podstawa, tak samo jak Twoje zyski i korzyści ze współpracy. Skontaktuj się z nami i sprawdź, w czym może Ci pomóc nasze studio graficzne.


2007 © Agencja Interaktywna Respect