Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Czy wiesz już że:
E-mail marketing jest główną formą marketingu interaktywnego. Ponad 80% wszystkich działań skupia się do wysyłania wiadomości e-mail.
Wykres e-mail Marketing
Czy dostrzegasz już, jak wiele możliwości oferuje własna baza adresowa?
 

Dystrybucja oprogramowania

Jedną z podstawowych dziedzin naszej działalności jest również dystrybucja oprogramowania. W chwili obecnej naszym flagowym produktem jest edytor graficzny Pixel – program do obróbki grafiki rastrowej stanowiący alternatywę dla takiego oprogramowania jak Phostoshop firmy Adobe. Więcej o programie Pixel przeczytasz niżej.

Jesteś autorem lub właścicielem oprogramowania i szukasz źródeł dystrybucji?

Skontaktuj się z nami. Mamy doświadczenie w dystrybucji oprogramowania oraz we wprowadzaniu na rynek nowych produktów. Będziesz mógł zająć się opracowywaniem doskonałego programu podczas gdy my będziemy pracować nad jego promocją i sprzedażą.

Nie bez znaczenia pozostaje także nasze doświadczenie w opracowywaniu tekstów reklamowych, artykułów promocyjnych, a także zwykłej dokumentacji (pomocy) dla programu.

Kolejną korzyścią przy podejmowaniu współpracy z doświadczonym dystrybutorem oprogramowania jest możliwość oferowania Twojego działa w naszym Programie Partnerskim, co jeszcze bardziej rozreklamuje Twój produkt i zwiększy Twoje dochody.

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak wiele pomocy możemy Ci zaoferować przy dystrybucji Twojego programu.

Czym jest Pixel?

Pixel jest zaawansowanym edytorem graficznym, który umożliwia maksymalnie wydajną i wygodną pracę z materiałami graficznymi. Jest szybki, intuicyjny w użyciu i dostępny na niemal każdy system operacyjny, obejmując swym zasięgiem rynki, na których konkurencyjne oprogramowanie nie istnieje.

Więcej informacji na temat programu przekazujemy na jego oficjalnej polskiej stronie Pixel - edytor graficzny, na której można również zamówić program.

W przypadku zamówień większej ilości licencji na program Pixel zapraszamy do skontaktowania się w celu negocjacji rabatów.

Współpraca dystrybucyjna - Program Partnerski

Firmom i osobom, które chcą zarabiać na rozpowszechnianiu programu graficznego Pixel i innych naszych produktów polecamy nasz Program Partnerski. Standardowa prowizja wynosi 15% od każdego sprzedanego programu, wystarczy kierować klientów na oficjalną stronę programu Pixel, używając do tego specjalnych linków dostępnych w Programie Partnerskim. Udostępniamy wiele materiałów reklamowych, które skutecznie wspierają sprzedaż Pixela.

Jeśli posiadasz stronę internetową, listę adresową i chcesz zarobić pieniędze zapisz się do Programu Partnerskiego Pixel i sprawdź ile zarobisz reklamując ten rewelacyjny program.

Pytania związane z dystrybucją oprogramowania

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące dystrybucji oprogramowania, edytora graficznego Pixel oraz Programu Partnerskiego. Wystarczy się z nami skontaktować.

Szukasz oprogramowania ERP? Sprawdź oprogramowanie dla firm firmy Else.

2007 © Agencja Interaktywna Respect