Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Powiedziano:
"Spójrzmy prawdzie w oczy. Z faktu, że większość internetowych witryn ma ogólnoopisowe nazwy wcale nie wynika, że taka jest najlepsza strategia dla cyberfirmy. Dowodzi to jedynie, że ich właściciele ulegają presji tłumu"

Al Ries, Laura Ries "Triumf i klęska dot.comów. 11 niezmiennych praw budowania internetowej marki"
 

Czy myślałeś kiedyś o tym, by zamieszkać w domu, który został zbudowany w kilka dni?

... wiesz przecież, że budowanie jakości trwa!

Podobnie jest z serwisami internetowymi. Nieskuteczną witrynę, jakich jest bardzo dużo w Internecie, może zrobić każdy amator. Jednak nie oczekuj, że taka strona będzie dobrą reklamą i przyniesie jakiekolwiek zyski. Bez odpowiedniego planu, doświadczenia i wartościowego zespołu nie zbuduje się komercyjnego serwisu dla Twojego biznesu. Takiego serwisu, który będzie inwestycją, bo wydana na niego kwota szybko się zwróci dzięki nowym klientom pozyskanym przez tę witrynę.

"Projekty wykonywane przez Respect, charakteryzują się wysoką estetyką, profesjonalnym poziomem wykonania, oraz intuicyjnością, co w połączeniu z dużym doświadczeniem Agencji oraz sprawdzonymi rozwiązaniami informatycznymi, zapewniły sukces poniesionej przez naszą firmę inwestycji." dyrektor Joanna Kogowska, FC Sylwetka

Więcej o naszych serwisach WWW przeczytasz na stronach poświęconych e-biznesowi. Natomiast w tym miejscu przekonasz się o zaletach stałej współpracy przy obsłudze Twojego serwisu.

Czy Twoja strona przynosi wystarczający dochód?

Jeśli nie jest tak, jak tego oczekujesz możemy to wspólnie zmienić. Dlaczego wspólnie? Ponieważ Ty jesteś ekspertem w swojej branży, my natomiast znamy się doskonale na tworzeniu efektywnych serwisów internetowych. Zmieniając ofertę, układ menu, czy też wprowadzając nowe możliwości można zwiększyć wielokrotnie rentowność większości serwisów.

Aż 34,1% osób korzystających z Internetu uważa reklamę w tym medium za skuteczną i bardzo skuteczną. Jak wiele wysiłku wkładasz w reklamę w sieci?Gemius SA / IIBR, „Marketing interaktywny 2006”, czerwiec 2006 r.

To dopiero początek. Aby witryna cały czas dawała optymalne efekty musi być sprawnie zarządzana i optymalizowana. Jeśli jej zawartość jest nieaktualna to klienci się od Ciebie odwrócą. Podobnie będzie, jeśli nie zmieniasz zawartości najlepszej nawet witryny – dostosowanie do aktualnych trendów oraz, przede wszystkim, nieustanne badania efektywności, to klucze przy procesie dbania o skuteczną witrynę internetową.

Proponujemy Ci profesjonalną opiekę nad Twoim serwisem internetowym. Skontaktuj się i sprawdź co można poprawić, byś zarabiał więcej.


2007 © Agencja Interaktywna Respect