Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Czy wiesz już że:
E-mail marketing jest główną formą marketingu interaktywnego. Ponad 80% wszystkich działań skupia się do wysyłania wiadomości e-mail.
Wykres e-mail Marketing
Czy dostrzegasz już, jak wiele możliwości oferuje własna baza adresowa?
 

Jak znacząco zwiększyć sprzedaż przez Internet?

Czy myślisz o nowych formach reklamy? Drogich kampaniach marketingowych? Niekoniecznie musi to być najlepsze rozwiązanie.

Programy partnerskie to dedykowane rozwiązania dla osób, które są w stanie podzielić się częścią swojego zysku ze sprzedaży w zamian za... jeszcze większy zysk! Polega to na oddaniu partnerom kilku procent wygenerowanego obrotu w zamian za polecanie Twoich produktów lub usług.

Specjalne skrypty pilnują by partnerzy zarabiali tylko wtedy, gdy klient rzeczywiście dokona zakupu. Płacisz tylko wtedy, kiedy sprzedasz, dzielisz się po prostu Twoim zyskiem.

Programy partnerskie są w stanie ogromnie zwiększyć sprzedaż oraz rozreklamować Twoje przedsięwzięcie. Zajmujemy się dedykowanymi rozwiązaniami dopasowanymi do Twojego biznesu. Możemy zdobywać dla Ciebie partnerów, szkolić ich, oraz wdrożyć program partnerski w Twoje rozwiązania internetowe.

Program partnerski to nowoczesne i pewne rozwiązanie, które może przynieść ogromny zysk, jeśli jest profesjonalnie wdrożone. Skontaktuj się z nami, by przekonać sie o możliwościach wdrożenia programu partnerskiego w Twoim biznesie.


2007 © Agencja Interaktywna Respect