Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Powiedziano:
"Stara reguła Internetu głosiła, że wygrywa ten, kto pierwszy się tam znajdzie. My uważamy, że to jest kompletna bzdura.

Nowa reguła brzmi: Pierwsza osoba, która zrobi to we właściwy sposób będzie miała lojalnych klientów."

Karl Peterson, CEO Hotwire w rozmowie z "Fast Company"
 

Projekty społeczne

Firma Respect nie zajmuje się tylko i wyłącznie działalnością komercyjną. Pracujemy i rozwijamy się w społeczeństwie, któremu pomagamy realizować potrzeby, jeśli tylko mamy taką możliwość.

Respect nie pozostaje również obojętny na pasje i zainteresowania swoich pracowników. Każdy z nas ma szansę przedstawić swój projekt i uzyskać środki na jego realizację. Wiemy, że rozwój pracowników to także rozwój naszej firmy.

Wspierane projekty:

Around the World Project 2007

Jednoosobowy rejs dookoła kuli ziemskiej, bez zawijania do portów. Tego śmiałego przedsięwzięcia podejmuje się Tomasz Cichocki, wytrawny żeglarz, na którego koncie jest już wiele podobnych wyczynów. Jednak to przedsięwzięcie w stosunku do poprzednich, wymaga znacznie większego zaangażowania i przygotowania.

Nad całością projektu czuwa pięcioosobowy team, w którym każdy z jego członków ma odrębne funkcje. Planowana data rozpoczęcia rejsu to lato 2007.

Projekt ATWP wspierają również:

Sponsorzy
Przeczytaj więcej

Polcon 2007

Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Polcon jest cyklicznym wydarzeniem, co roku organizowanym w innym mieście. W 2007 roku odbędzie się w Warszawie, w hotelu Gromada. Spodziewanych jest ponad 2000 fanów. Organizatorzy w czasie czterodniowego spotkania z kulturą planują kilkaset prelekcji, turniejów, spotkań z gośćmi z Polski i z zagranicy.

Polcon wspierają również:

Sponsorzy
Przeczytaj więcej

2007 © Agencja Interaktywna Respect