Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Powiedziano:
"Stara reguła Internetu głosiła, że wygrywa ten, kto pierwszy się tam znajdzie. My uważamy, że to jest kompletna bzdura.

Nowa reguła brzmi: Pierwsza osoba, która zrobi to we właściwy sposób będzie miała lojalnych klientów."

Karl Peterson, CEO Hotwire w rozmowie z "Fast Company"
 

Podpisujemy się pod jakością

Nasi klienci wiedzą, że zawsze mogą liczyć terminowość oraz wysoką jakość usług, przekładających się na świadomość ich sukcesu. Realizowana przez naszą firmę polityka otwartego biznesu powoduje, że każdego dnia o jakości naszych rozwiązań przekonuje się coraz większa liczba klientów.

Metka obecna po lewej stronie banera graficznego, jest naszym znakiem rozpoznawczym, który za zgodą zleceniodawcy, zamieszczamy na wykonywanych przez nas witrynach. Obecność naszej metki lub/i podpisu w stopce, jest wyrazem wysokiej jakości wykonania serwisu, który cechuje m.in. dostępność oraz zgodność z normami W3C.

Posiadanie poprawnie wykonanej witryny to mniejsze koszty aktualizacji, szybszy czas wczytywania zawartości oraz pewność że strona będzie poprawnie wyświetlana przez przeglądarkę internetową. Dodatkowo zgodność ze standardami nie zwiększa kosztów wykonania serwisu, a jest wyrazem doświadczenia oraz profesjonalizmu specjalistów Agencji Interaktywnej Respect.


2007 © Agencja Interaktywna Respect