Partnerstwo i bezwzględna odpowiedzialność
Powiedziano:
"Spójrzmy prawdzie w oczy. Z faktu, że większość internetowych witryn ma ogólnoopisowe nazwy wcale nie wynika, że taka jest najlepsza strategia dla cyberfirmy. Dowodzi to jedynie, że ich właściciele ulegają presji tłumu"

Al Ries, Laura Ries "Triumf i klęska dot.comów. 11 niezmiennych praw budowania internetowej marki"
 

Podpisujemy się pod jakością

Nasi klienci wiedzą, że zawsze mogą liczyć terminowość oraz wysoką jakość usług, przekładających się na świadomość ich sukcesu. Realizowana przez naszą firmę polityka otwartego biznesu powoduje, że każdego dnia o jakości naszych rozwiązań przekonuje się coraz większa liczba klientów.

Metka obecna po lewej stronie banera graficznego, jest naszym znakiem rozpoznawczym, który za zgodą zleceniodawcy, zamieszczamy na wykonywanych przez nas witrynach. Obecność naszej metki lub/i podpisu w stopce, jest wyrazem wysokiej jakości wykonania serwisu, który cechuje m.in. dostępność oraz zgodność z normami W3C.

Posiadanie poprawnie wykonanej witryny to mniejsze koszty aktualizacji, szybszy czas wczytywania zawartości oraz pewność że strona będzie poprawnie wyświetlana przez przeglądarkę internetową. Dodatkowo zgodność ze standardami nie zwiększa kosztów wykonania serwisu, a jest wyrazem doświadczenia oraz profesjonalizmu specjalistów Agencji Interaktywnej Respect.


2007 © Agencja Interaktywna Respect